Nieskazitelna kontrola.

Szkło zapewnia przezroczystość, harmonię, blask i światło. Cechy te są podstawą koncepcji Vitrum, która w szkle znajduje swój pierwotny wyraz. Rezultat jest unikalny na skalę światową.

Technologia i sztuka w jednym

Kamień jest jednym z najcenniejszych i najbardziej zróżnicowanych darów natury. Nieprzewidywalny w swoim wyglądzie i unikalny w szczegółach. Vitrum Stone Collection jest wysublimowaną kolekcją, która będzie pasować do najbardziej ekskluzywnych wnętrz.

Nowoczesny design, doznania wysokiej klasy.

Vitrum Tech to nowa kolekcja wykonana z wytrzymałych materiałów syntetycznych. Jej kształty są dyskretne, ale pełne osobowości. Stanowią idealny akcent w nowoczesnych wnętrzach pełnych designerskich elementów.

Blask, harmonia i estetyka.

VITRUM SOCKET to seria rewolucyjnych gniazdek elektrycznych, które pozwalają ukryć wtyczkę za przesuwaną osłoną. Produkty VITRUM FRAME są uzupełnieniem pozostałych systemów, dzięki nim nawet tradycyjne gniazdka nabiorą eleganckiego i nowoczesnego wyglądu.

Z myślą o dzieciach.

Vitrumino to magiczny włącznik. Jako jedyny na świecie pełni funkcję ściemniacza i lampki nocnej. Zaprojektowany z sześcioma przyjaznymi postaciami, które rozjaśnią noce Twoich dzieci. Łatwy do zainstalowania i przyjemny w użytkowaniu. Kiedy wyłączysz światło nosek postaci zaświeci na różne kolory.