WIRELESS #wlaczvitrum

 
Automatyka domowa jest prosta.

Vitrum można zamontować na zwykłych puszkach instalacyjnych. System działa bez dodatkowych magistrali, jednostek sterujących czy okablowania. Pełni wiele funkcji i pozwala na sterowanie zarówno lokalnie jak i zdalnie.


 

Łatwe w instalacji

Produkty Vitrum można zamontować na puszkach w standardzie europejskim i brytyjskim. System działa bez magistrali czy jednostek sterujących.

Instalacja jest bardzo prosta. Polega na podłączeniu okablowania do modułu elektronicznego, który wpina się w puszkę. Na końcu aplikujemy wybraną pokrywę.

Wireless

Duża elastyczność technologii bezprzewodowej Vitrum sprawia, że jest to wszechstronny system, który w prosty sposób można dostosować do własnych potrzeb.

Nie tylko oświetlenie

Vitrum włącza, wyłącza i przyciemnia światło, ale to nie wszystko.

Dzięki Vitrum możesz kontrolować żaluzje, ustawić temperaturę oraz zaprogramować i aktywować różne scenariusze, które łączą ze sobą dowolne funkcje.

 

 


WIRELESS
Z-Wave

Bezprzewodowy ściemniacz

 • • Wbudowane ściemniacze sterujące lampami, żarówkami halogenowymi, niektórymi świetlówkami (DULUX EL Osram i Philips). Protokół bezprzewodowej komunikacji Z-wave zapewnia połączenie z Vitrum Satellite.

Bezprzewodowy włącznik

 • • Wbudowane przełączniki z funkcją:
  • - włączania i wyłączania,
  • - zwalniania,
  • - włączania z opóźnieniem,
 • • Protokół bezprzewodowej komunikacji Z-wave zapewnia połączenie z Vitrum Satellite.

Bezprzewodowy sterownik żaluzji

 • • Wbudowane przełączniki pozwalają na sterowanie silniczkami żaluzji o mocy aż do 500 W na każdym wyjściu,
 • • Protokół bezprzewodowej komunikacji Z-wave zapewnia połączenie z Vitrum Satellite.

Bezprzewodowy satelita

 • • Satelita to terminal kontrolny, który wygląda podobnie do pozostałych produktów Vitrum. Nie potrzebuje źródła zasilania, a jego funkcja to replikacja bezprzewodowego punktu kontrolnego, z którym jest skojarzony. Punkt kontrolny i satelita komunikują się przez protokół Z-Wave. Kiedy użytkownik naciska przycisk na satelicie, komenda zostaje przekazana do urządzenia, z którym satelita jest połączony. Dzięki Vitrum wielokierunkowe połączenie tradycyjnych systemów mogą być replikowane z dużą oszczędnością na okablowaniu i większą swobodą projektowania.

 


SYSTEM Z-Wave


 

Urządzenia Vitrum komunikują się ze sobą za pośrednictwem protokołu Z-Wave, który wykorzystuje fale radiowe o małej mocy. Wszystkie moduły są niezależne, inteligentne i mogą się komunikować z innymi urządzeniami pracującymi w tej technologii. Protokół Z-Wave działa na zasadzie sieci bezprzewodowej i został zaprojektowany do łączenia różnych typów urządzeń w jedną, zdalnie sterowaną sieć wykorzystywaną w systemach inteligentnego zarządzania budynkiem.

 


 

Dzięki bezpłatnej aplikacji na iPhone i iPad możesz w pełni wykorzystać możliwości kontroli systemu Z-Wave i zdalnie kontrolować wszystkie urządzenia podłączone do sieci domowej.


 


 
 
A teraz kontroluj.

Kontroluj lokalnie lub zdalnie, nie tylko światła w Twoim domu, używając pilota, iPhone lub iPad. Pomoże Ci w tym Home Master.

points21b


Sterowanie klimatyzacją
Steruj klimatem ze smakiem.

Pilot Home Master
Świat w Twoich rękach.

Router Home Master
Zabierz ze sobą swój dom.

Aplikacja
Prostota na wyciągnięcie ręki.

 


Vitrum One. Jeszcze więcej wolności.

Rozszerz system automatyki domowej Home Control System.
Zintegruj funkcjonalność w różnych pokojach.
Zwiększ swoje możliwości.

Vitrum_OneVitrum One to moduł bezprzewodowy z wbudowanym włącznikiem, który zapewnia wszystkie zalety technologii Vitrum.

Możne być zainstalowany na Vitrum Socket 4.

 

Bezprzewodowy
Dzięki technologii Z-Wave ,Vitrum One sprawia, że okablowanie gniazd zasilających jest prostsze.
Kompatybilny
Vitrum One może być zainstalowany przy standardowych urządzeniach dostępnych na rynku albo na modułach Vitrum Socket 4 z odpowiednimi pinami.