O Vitrum

 
#Włącz Vitrum

Vitrum jest w 100% projektowane i produkowane we Włoszech.

Vitrum wprowadza do Twojego domu innowację wraz z wysokiej klasy designem i najnowszą technologią. Vitrum jest w 100% projektowane i produkowane we Włoszech.

Możesz teraz kontrolować nie tylko oświetlenie, ale także inne sprzęty domowe dzięki naszej prostej, intuicyjnej i darmowej aplikacji na iPad.

Dzięki designowi pełnemu najnowocześniejszej, bezprzewodowej technologii, Vitrum zwiastuje nową erę inteligentnej automatyki domowej.

 


Pomyśl o minimalizmie

Pomyśl o trzech prostych i harmonijnych rzeczach: podświetlone koło, szklana powierzchnia, Twoja dłoń. Teraz połącz je ze sobą.

Koło i prostokąt: dwa podstawowe, piękne kształty. Gładka powierzchnia z eleganckimi, prostymi liniami. Jasny, zagłębiony punkt, który naturalnie przykuwa uwagę i przyciąga dłoń. Tak właśnie Vitrum przekształca codzienność w magię.

Otaczaj się designem

Jedyne w swoim rodzaju rzeźbione szkło. Rewolucyjny koncept i niesamowite szczegóły. Vitrum zmieniło codzienność w nowe doświadczenie stylu.

Stylowe kształty umieszczone na jednorodnej powierzchni dostarczają zmysłowych odczuć na najwyższym poziomie: nie ma klikania, nie ma ruchu. Zaokrąglone rogi sprawiają, że włączniki wyglądają na jeszcze bardziej ekskluzywne. Chromowana powierzchnia scala wizualne i fizyczne walory szkła w celu uzyskania zrównoważonego i spójnego wyglądu włączników.

Patrz. Dotykaj. Słuchaj.

Najbardziej zaawansowane i intuicyjne urządzenia w swojej klasie. Kształt, światło i dźwięk stapiają się, zapewniając niezrównaną ergonomię. Vitrum angażuje wzrok, dotyk i słuch.

Przyciski Vitrum są otoczone podświetlonym okręgiem, który sprawia, że włącznik jest niezwykle łatwy do odnalezienia w nocy, podczas gdy wklęsłości przycisków prowadzą palce po płytce ułatwiając kontrolę. Za każdym razem, kiedy Twoje palce dotykają przycisków, dźwięk informuje Cię o stanie systemu oraz wyniku wykonanego polecenia.