Vitrum SENSE

Vitrum Sense
Sense

Zainspirowany przez naturę

Elegancki, falisty i nieskomplikowany jak formy zaprojektowane przez naturę. Sense to czysta i uniwersalna plastyczność. Twój dotyk i wzrok odczują niespotykane doznania, jednocześnie silne i delikatne, od samego początku użytkowania. Sense zaskakuje harmonią designu, która łączy kształt i dynamikę w jedno.

Patrz. Dotykaj. Słuchaj.

Najbardziej zaawansowane doznania użytkownika stają się jeszcze bardziej intuicyjne. Kształt, światło i dźwięk łączą się ze sobą tworząc niespotykaną funkcjonalność. Charakterystyczna wypukłość przycisków pozwala obsługiwać urządzenie poprzez bardzo naturalne dla palców ruchy. Wynikiem wszystkich wykonywanych gestów są odpowiedzi świetlnych kręgów, podczas gdy dźwięk potwierdza wykonanie polecenia i zmiany stanu systemu.

Tak proste jak Vitrum.

Sense może być zainstalowany w zwykłych gniazdach ściennych i oferuje pełną kompatybilność z systemami tradycyjnymi. Jedyne co trzeba zrobić, aby korzystać z Sense, to podłączyć przewody elektryczne do modułu elektronicznego, zamontować moduł w gnieździe, a następnie zamontować zewnętrzną płytkę sterującą. Sense jest w pełni wymienny z wszystkimi innymi płytkami Vitrum: to najlepszy sposób, aby utworzyć nowe doznania w dowolnym miejscu.

#WŁĄCZVITRUM | zobacz wszystkie projekty